Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставки

Протягом 2-3 грудня 2010 року в читальному залі ДНСГБ НААН розгорнута міні-виставка «Україна- Польща: сьогодення, перспективи співпраці», на якій представлена інформація про Республіку Польща, діяльність Посольства та інших урядових та громадських організацій в Києві (Польського Інституту, Польсько-української господарчої палати, відділу сприяння торгівлі та інвестиціям, філії відділу Поморського осередку сільськогосподарського дорадництва в Гданську (Старе Поле).

Читачі мали змогу ознайомитися з періодичними польськими виданнями (журнали “Krynica”, “Polish Food”, газети “Kurier galicyjski”, “Dziennik kijowski”). Викликала інтерес у відвідувачів добірка про представників древнього литовсько-польського княжого роду Гедройц, які зіграли видатну роль в історії Литви, Польщі, Росії та України (Єжи Гедройц- публіцист, політик, мемуарист; Микола Гедройц – суспільний діяч, меценат; Костянтин Гедройц – видатний діяч науки; Віра Гедройц – видатний хірург).

У фондах бібліотеки зберігається понад 2,5 тис. польських книг з сільського господарства, найцінніші з яких представлені на виставці.

Представництво польської туристичної організації в Києві надало матеріали про цікаві туристичні напрямки для ознайомлення з історією та сільським господарством Польщі. На виставці широко представлені матеріали про виробників польської техніки, обладнання для тваринництва, зберігання зерна, приготування кормів.

Виставку відвідали представники відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща на чолі з радником-посланником, керівником відділу паном Анджеєм Грабовскі.

 

 
сайт создан компанией web студия