Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

20 лютого 2015 року за ініціативою Ради молодих вчених НААН під егідою Національної академії аграрних наук України у читальній залі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Роль молодих вчених в аграрній науці: Україна і світ».

Всеукраїнський молодіжний форум відкрив директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН Вергунов В.А. У своєму виступі він висвітлив актуальні питання, які постають сьогодні перед молодими науковцями; розкрив шляхи подолання виниклих проблем та зосередився на перспективах аграрної науки.

Увазі учасників був представлений англомовний фільм про можливості та переваги спеціалістів сільськогосподарського фаху.

Від Національної академії аграрних наук України з вітальним словом виступив завідувач науково-організаційного відділу Президії, кандидат економічних наук Минка А.П., який окреслив пріоритетні напрями наукових пошуків молодих вчених з урахуванням положень Стратегії сталого розвитку «Україна 2020» та Рамкової програми науково-технічного співробітництва країн ЄС «Горизонт 2020».

Із доповідями виступили:

Грищенко Т.Р. – голова Ради молодих вчених НААН, кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник сектору наукознавства Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН: «Шляхи формування наукової культури та іміджу молодого вченого в Україні»;

Грищенко Т.Р. – голова Ради молодих вчених НААН під час виступу

Ходжаян А.Р. – аспірант Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, магістр спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Лондонської школи бізнесу і фінансів: «Досвід молодих вчених у міжнародному співтоваристві»;

Трутень О. М. – громадський активіст, координатор по роботі з новаторами та науковим співтовариством в НГО «Greencubator»: «Перспективи використання біометану в Україні»;

Непомнящих Є.В. – молодший науковий співробітник Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН, учасник програми «Молодь змінить Україну» Фонду Богдана Гаврилишина та Київського Міжнародного енергетичного клубу «Q-club»: «Досвід Норвегії. Приклад соціального здоров’я нації».

Учасник програми «Молодь змінить Україну» Фонду Богдана Гаврилишина Непомнящих Є.В. під час виступу

Організатори форуму презентували всім учасникам пробірки з паростками зерна як символом весни, світлого майбутнього і того, що саме молоді науковці у змозі змінити життя на краще. Крім того, серед присутніх відбувся конкурс, у результаті якого троє стали власниками презентаційних блокнотів від Національної академії аграрних наук України.

Наприкінці заходу учасники та гості форуму з екскурсією відвідали читальну залу, де розміщується фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики, віднесений до державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання. Після цього заступник директора з бібліотечної роботи Татарчук Л.М. ознайомила з роботою електронного каталогу ННСГБ НААН та доступом до вітчизняних і міжнародних баз даних.

Заступник директора з бібліотечної роботи Татарчук Л.М. ознайомила учасників форуму з роботою електронного каталогу ННСГБ НААН та доступом до вітчизняних і міжнародних баз даних

 

 

 

 

 

 

 

 

Вергунов В.А. проводить екскурсію у фондах рідкої книги

За підсумками проведеного форуму було прийнято резолюцію за сприянням Національної академії аграрних наук України опублікувати виступи учасників форуму у збірці матеріалів «Всеукраїнський молодіжний форум «Роль молодих вчених в аграрній науці: Україна і світ» (Тези приймаються до 10 березня 2015 р. на електронну адресу секретаря РМУ НААН Непомнящих Євгенії: evgeniianep@gmail.com).

 

Учасники Всеукраїнського молодіжного форуму

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия