Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставки

150 років виходу в світ журналу «Сельское хозяйство и лесоводство» (1865-1917)

 

Журнал «Сельское хозяйство и лесоводство» – це щомісячне періодичне видання Міністерства землеробства і державного майна з 1865 року, журнал Головного управління землеустрою та землеробства з липня 1905 року, журнал Міністерства землеробства з жовтня 1915 року. У журналі друкувалися статті з сільського та лісового господарства, економіки галузей сільськогосподарського виробництва. Видавався в Санкт-Петербурзі під редакціями в різні роки: Ф. Баталіна (1865 – 1895); А. Рудзкого (1895 – 1900); Ф. Ромера (1900 – 1908); П. Дубровського (1908 – 1916).

Журнал був розрахований як на великих землевласників, так і на простих селян. Тематика журналу була різноманітною: статті в номерах видання були присвячені питанням галузей рослинництва, тваринництва, допоміжних галузей, що їх обслуговували, а також переробній промисловості, окремим розділом друкувалися статті, присвячені лісівництву.

Журнал співпрацював з такими видатними діячами науки та авторами як: проф. П. Костичев, проф. С. Богданов, проф. Е. Оппоков, проф. М. Тулайков, проф. М. Кулєшов, В. О. Офанасьєв, О. О. Гримм, Е. Е. Бубнов, В. К. Хлюдзинський, С. Франкфурт, О. Кабат, В. Усов, І. Мамонтов, М. Радашевич, О. Гамалія, О. Соболєв, Д. Арцибашев, Г. Любарський, Л. Очаповський, В. Гомілевський, Г. Санін, М. К. Недокучаєв, П. М. Дубровський, І. І. Бєляєв, Б. П. Уваров, А. О. Фабрикант, П. В. Будрин, І. В. Васильєв та ін.

Програма кожного номера включала в собі: урядові розпорядження; статті із землеробства, тваринництва, городництва, садівництва, технічного виробництва; статті з економіки; економічне життя та література в Росії і за кордоном; новини з природознавства, агрономії та лісівництва; відгуки про нові книги; рекламу.

Для ознайомлення з виставкою, присвяченою 150-річчю виходу в світ журналу «Сельское хозяйство и лесоводство», запрошуємо у «Фонд» ННСГБ НААН, який знаходиться у читальному залі № 2.

 

 
сайт создан компанией web студия