Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

12 березня 2015 року директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН член-кореспондент НААН Вергунов В.А. взяв участь у засіданні вченої ради Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Першим питанням порядку денного була доповідь Вергунова В.А. про діяльність одного з організаторів вітчизняної суспільної агрономії і сільськогосподарської дослідної справи, вченого-селекціонера, педагога, історика і бібліографа аграрної науки – Бориса Карловича Єнкена (1873–1943).

 

Віктор Анатолійович презентував власну книгу про вченого, в якій методом історико-наукового аналізу вперше комплексно реконструював життя і творчу спадщину Б.К. Єнкена з використанням маловідомих і нещодавно відкритих для широкого користування документів з архівів Російської Федерації та України, а також доступних публікацій з періодичних і монографічних видань.

У своєму виступі він зосередився на окремих періодах життя і діяльності вченого в питаннях організації та ведення вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи, в першу чергу для потреб селекції та насінництва.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия