Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

 

З 7 квітня 2015 року терміном на два місяці Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН за підтримки aсоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає тестовий доступ до електронних ресурсів EBSCO, зокрема:

1. Бази даних «Academic Search Complete (ASC)», що пропонує доступ до найбільш популярних наукових журналів з різних галузей знань. База індексує майже 14 000 публікацій (монографії, звіти, матеріали конференцій тощо), надає доступ до повних текстів з 9 000 журналів, більшість з яких рецензовані експертами. Тематика ASC охоплює наступні аспекти досліджень: антропологія, астрономія, біологія, ветеринарія, зоологія, зоотехніка, географія, геологія, цивільне будівництво, природничі науки, фізика, хімія, матеріалознавство, математика, автомобілебудування, харчова галузь, технологічні науки, фармацевтичні науки, музика, електротехніка, етнічні та культурологічні дослідження та інші.

2. Повнотекстової бази даних «Applied Science & Technology Source», яка охоплює сферу прикладних наук та інформаційних технологій. Тематика бази, що містить публікації з понад 1400 повнотекстових журналів, включає такі аспекти прикладних досліджень: акустика, авіація, космонавтика, хімія, геологія, металургія, текстильна промисловість, робототехніка, штучний інтелект, біомедична інженерія, нейронні та оптичні мережі, ядерна енергетика та інші.

3. Повнотекстової бази даних «Legal Source», що забезпечує доступ до наукових періодичних видань з галузі права та є авторитетним джерелом інформації з юриспруденції. Колекція пропонує інформацію про закони та правові питання з: криміналістики, міжнародного права, медичного права, федеральних законів, організованої злочинності, трудового та гуманітарного права, етики, навколишнього середовища.

4. повнотекстових ресурсів «Humanities Source», що розраховані на молодих учених та викладачів, які цікавляться різними аспектами вивчення гуманітарних наук, включаючи дослідження з літературознавства, розвитку наукової та творчої думки. База містить наукові публікації з понад 1450 журналів, забезпечує доступ до бібліографічних даних, літературних текстів, рецензій на книги, фільми, театральні вистави, програми радіо та телебачення. Тематика бази охоплює: філософію, релігію та теологію, історію, археологію, мовознавство, літературну та соціальну критику, фольклор, журналістику, музику, театральне та кіномистецтво.

5. база даних «Political Science Complete», що забезпечує доступ до повних текстів понад 650 журналів, більше 300 книг та монографій та майже 45000 матеріалів конференцій і відображає дослідження з: порівняльної політології, міжнародних відносин, права та законодавства, політичних теорій та гуманітарних питань.

6. база даних «Education Source», що надає доступ до понад 1700 журналів та більш ніж 550 монографій, книг, матеріалів конференцій, звітів, освітніх тестів. База є важливим джерелом інформації з навчально-дослідницьких програм в процесі освіти студентів та створення навчальних програм. Зміст бази включає: освіту для дорослих, порівняльну освіту, післядипломну освіту, дистанційну освіту, навчальні технології, початкову школу, вищу освіту, навчальні матеріали, релігійну освіту, відносини між вчителями та батьками, політику освіти, методи навчання, педагогічну та професійну освіту.

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия