Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

14 травня 2015 року директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН Вергунов В.А. взяв участь у засіданні круглого столу «Історія університетської освіти. 100 років Національному університету водного господарства та природокористування» (м. Рівне).

Він виступив із фундаментальною доповіддю про відкриття предтечі університету - Київського середнього сільськогосподарського гідротехнічного училища, заснованого у 1915 р., що викликала жваву дискусію та обговорення. Учасників зібрання хвилювали і подробиці створення закладу, і його персональний склад, і, зрештою, питання сьогодення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках проведеного заходу відбулася презентація книги В.А. Вергунова «Національному університету водного господарства та природокористування - 100 років: історико-науковий аналіз передумов появи», виданої в історико-бібліографічній серії ННСГБ НААН «Аграрна наука України в особах, документах, бібліографії» (кн. 77).

У науковому виданні розглянуто передумови створення НУВГП у контексті становлення й розвитку вітчизняного сільського господарства та науково-освітньої меліораційної справи; розкрито внесок нащадка французьких емігрантів Б.П. Жерве у цей процес. У результаті проведених досліджень автором доведено, що саме сто років тому - 15 вересня 1915 року у м. Києві розпочав свою діяльність Національний університет водного господарства та природокористування.

з ректором Мошинським В.С.

 

сайт создан компанией web студия