Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

15 травня 2015 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулося урочисте зібрання колективу, присвяченого Дню науки.

Привітати співробітників бібліотеки приїхали поважні гості, серед яких народні депутати України, представники Комітету Верховної ради України з питань науки та освіти, Національної академії аграрних наук, Міністра внутрішніх справ України. Люди, які розуміють місце бібліотечної установи у суспільстві та її кадрового потенціалу щодо збереження генетичної ідентифікації української нації через духовні скарби у вигляді книг.

Відкрив зібрання вітальними словами з нагоди Дня науки директор ННСГБ НААН, член-кореспондент НААН Вергунов В.А., який надав слово заступнику директора з наукової роботи, д-ру с.-г. наук, професору Тарабріну О.Є. Олексій Євгенович у своєму виступі «Наукові основи інформаційно-бібліотечного забезпечення досліджень в галузях агропромислового виробництва Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою» охарактеризував наукову діяльність ННСГБ НААН.

З привітанням до учасників зібрання звернувся народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної ради України з питань науки та освіти Кириленко Іван Григорович, який зробив бібліотеці царський подарунок у вигляді шеститомного ювілейного видання «Великая реформа 1861-1911 гг.: Русское общество и крестьянский вопрос в прошлом и настоящем».

 

Продовжив вітальну частину народний депутат України, член Комітету питань науки і освіти - Кремінь Тарас Дмитрович.

 

З вітальними словами до присутніх звернувся Віце-президент НААН, член-кореспондент НААН Мельничук Максим Дмитрович. Він наголосив на тій важливій роботі, яку виконує бібліотека «… Бібліотека нині є тією інформуючою структурою, яка здійснює вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяє розвитку аграрного сектору держави, являється консолідуючою силою для користувачів і управлінських структур, забезпечуючи при цьому відкритість й прозорість їх діяльності». Він презентував у фонди бібліотеки, підготовлену у співавторстві книгу «Хміль».

 

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин слово мав Бриченко Ігор Віталійович.

 

Привітати співробітників бібліотеки завітав і радник міністра внутрішніх справ України Апостол Михайло Володимирович. Він також приїхав з подарунками. Для поповнення книжкових фондів ним подарована авторська книга та сканер для оцифрування книг.

 

Крім того, гостями були вручені нагороди співробітникам ННСГБ НААН за їх багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки.

Гості відвідали читальнийзал № 2, де ознайомилися з документами «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН», який за Розпорядженням Кабінету Міністрів України за № 1038-р від 3 вересня 2009 р. визнано Національним надбанням України.

 

Колектив висловлює безмежні слова вдячності за отримані подарунки і сподівається на продовження подальшої плідної співпраці з високоповажними гостями.

 

сайт создан компанией web студия