Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки      Національної академії аграрних наук України

 вітає

голову Ради молодих вчених, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки

ГРИЩЕНКО Тетяну Рубілівну

з присудженням

Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у номінації «За творчі досягнення»

Урочистості з нагоди вручення Премії відбулися 18 серпня 2015 року у Залі Чемпіонів НСК «Олімпійський». Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 737-р від 17 липня 2015 р., Премію присуджено 60 лауреатам в шести номінаціях: за виробничі (4 лауреати), наукові (17), творчі (5) та спортивні досягнення (16), особисту мужність (13), внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху (5).

Церемонію нагородження проводили Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Лауреатів нагородили дипломом, нагрудним знаком та грошовою премією.

Глава Уряду Арсеній Яценюк, вітаючи лауреатів, наголосив: «Хтось написав наукову працю, хтось отримав здобутки в спорті... Кожен, який зараз присутній на врученні цієї премії, просто заслужив її… … від імені Уряду просто щиро вам дякую за те, що ви боретеся, досягаєте і що ви просто особистості з великої літери… Нам є над чим працювати, а вам є що досягати!».

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов подякував українській молоді і зауважив: «Ви рятували нашу країну і громадян, у когось вже є визнані наукові і технологічні розробки, спортивні досягнення. Вам вдячний народ України. Ви… незабаром будете керувати країною. У вас це вийде набагато краще, ніж у нас…».

 

 

 

сайт создан компанией web студия