Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

За словами А.П. Чехова: «Людина така, які в неї думки, бажання, а не дії, бо останнє залежить від обставин життя. Та все ж … для людини сильної, цілеспрямованої - бажання й дії зрештою співпадають, і тоді це яскрава особистість». Ці слова дуже влучно характеризують директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, члена-кореспондента НААН Вергунова Віктора Анатолійовича з позиції самодостатньої, харизматичної, залюбленої у свою справу людини.

17 листопада 2015 року виповнилося 15 років з часу, коли Віктор Анатолійович очолив колектив ННСГБ і, як справжній лідер, веде його крізь житейські шторми, впевнено тримаючись в інформаційному просторі, створюючи навколо себе атмосферу професійного пошуку та співпраці. Його мистецтво розуміти людей, розвивати їхні здібності для творення краси й добра на рідній землі, для утвердження порядності, щирості, варте наслідування й поваги. Це особистість широкого діапазону та величезного творчого потенціалу, професіонал високого рівня.

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, вітаючи шановного Віктора Анатолійовича з цією подією, зичить і надалі невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів. Щоб у родині і ввіреному колективі завжди панували взаєморозуміння і злагода, душевний спокій і гарний настрій.

Скільки радості, коли ти любиш Україну, землю, книгу…

Коли гармонії шукаєш у житті!

То ж кожен з нас будує людськості престол, і кожен як апостол…

Є лиш гордість і горіння: сукупна праця і хвала.

(П.Тичина, 1920р.)

 

 

сайт создан компанией web студия