Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

20 листопада 2015 року у Всесвітній день дитини – Національна бібліотека України для дітей за сприяння Міністерства культури України та у партнерстві з Київським національним університетом культури і мистецтв, Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Бібліотеки для дітей в контексті культурно-історичного розвитку України».

Участь у заході від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук прийняла заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Татарчук Л.М.

Мета конференції полягала у визначені ролі бібліотек для дітей у формуванні ефективних бібліотечно-інформаційних послуг дитячому населенню України в контексті культурно-історичного розвитку України.

Конференцію відкрила А.І. Гордієнко – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України.

Учасників привітали народний депутат України, засновник Фонду «Рідна країна», доктор політичних наук – Томенко М.В., голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова наглядової ради Національної бібліотеки України для дітей, Герой України, доктор філософії в галузі політології – Червонописький С.В., генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України – Зніщенко М.П., засновник та багаторічний директор НБУ для дітей, Герой України – Кобзаренко А.С.

Велика увага на заході відводилася презентації колективної монографії Національної бібліотеки України для дітей «Історія розвитку бібліотек України для дітей (кінець ХІХ-ХХ ст.)».

Авторський колектив у монографії розкриває багатогранну роботу дитячих бібліотек із залучення дітей до книги і знань, розвиток їх пізнавальних інтересів, допомогу у навчанні і змістовному проведенні дозвілля. Також у монографії розкрито як різні соціально-політичні, культурні, економічні фактори впливали на діяльність бібліотек, детермінуючи їх соціальні функції, зміст, форми і методи роботи.

 

сайт создан компанией web студия