Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Бібліотеки завжди були і є хранителями історичної і соціальної пам'яті людства, центрами культури і духовності народу. Маючи справу з найціннішим і найблагороднішим — людиною і інформацією, вони впливають на освіту, науку, культуру і виховання громадян, розвиток економіки, несуть відповідальність за духовність нації, забезпечують реалізацію конституційного права людини на інформацію.

Сьогодні, в умовах обмежених можливостей придбання книг, документів та інших носіїв інформації, бібліотеки стають єдиним джерелом задоволення наукових і освітніх інтересів, професійного вдосконалення, цивілізованого дозвілля й сприяють розвитку держави, являються консолідуючою силою для користувачів і управлінських структур, забезпечуючи при цьому відкритість й прозорість їх діяльності.

 Розуміючи всю складність ситуації щодо комплектування фондів бібліотек, Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України через обмінні фонди установи постійно допомагає поповнювати фонди бібліотек науково-дослідних установ і ґалузевих освітніх закладів системи Національної академії аграрних наук України та Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також сільські бібліотеки. Крім того, підтримує партнерські відносини щодо документообміну між провідними бібліотеками України та близького зарубіжжя.

 За таку важливу місію ННСГБ отримує подяки. Одну з останніх, від Тернопільського національного економічного університету маємо можливість переглянути.

 

 

сайт создан компанией web студия