Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

27 листопада 2015 року о 10-ій годині в актовому залі Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН (Київська область, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11) відбулося урочисте святкування визначної події – 85-річчя від дня заснування.

Ця славетна наукова установа розпочала свій шлях 12 липня 1930 року в системі Наркомзему УРСР як Український науково-дослідний інститут механізації і електрифікації сільського господарства(УНДІМЕСГ) в м. Харкові (наказ НКЗС УСРР за №222/2910 від 12.07.1930 р.). Згідно з наказом по УААН від 14.04.1992 р. інститут одержав назву Інститут механізації та електрифікації сільського господарства Української академії аграрних наук, а відповідно до Указу Президента України від 12.04.2000 р. йому надано статус Національного наукового центру з виконанням функцій головного інституту і він отримав назву Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства».

Поздоровити установу-ювіляра завітали представники низки наукових установ мережі Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, інших закладів, установ та відомств, а також народні депутати України.

Урочистий захід вітальною промовою до гостей відкрив директор Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН, доктор технічних наук, академік НААН Адамчук Валерій Васильович.

Сердечно поздоровили гостей святкового зібрання представники Президії Національної академії аграрних наук України, а також вручили відомчі нагороди співробітникам установи: віце-президент – головний вчений секретар НААН, доктор сільськогосподарських наук, академік НААН Заришняк Анатолій Семенович та в.о. академіка-секретаря Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, д.б.н. Пилипенко Лілія Амінівна.

Від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН в урочистому заході взяли участь й привітали інститут з нагоди свята: директор, член-кореспондент НААН Вергунов Віктор Анатолійович, старший науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки, к.і.н., с.н.с. Коваленко Світлана Дмитрівна та завідувач відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів к.т.н., с.н.с. Бородін Сергій Васильович.

З вітальними словами до наукової громадськості, наголошуючи на значних здобутках інституту, виступив український політик та громадський діяч Мороз Олександр Олександрович.

Зі словами подяки за значні здобутки інституту та накопичений досвід протягом всього часу існування виступила український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України VIII скликання від фракції ВО «Батьківщина» Шкрум Альона Іванівна. З нагоди ювілею вона нагородними відзнаками відмітила найкращих фахівців ННЦ «ІМЕСГ» НААН.

Перед початком святкового заходу науковці мали змогу відвідати новостворений музей в ННЦ «ІМЕСГ» НААН.

 

сайт создан компанией web студия