Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

З 9 по 12 грудня 2015 р. директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, член-кореспондент НААН Вергунов В.А. у складі спеціально створеної НААН комісії з комплексної перевірки наукової та фінансово-господарської діяльності відвідав Закарпатську державну сільськогосподарську дослідну станцію НААН, що є головною установою регіонального Центру наукового забезпечення АПВ Закарпатської області.

Під час поїздки Вергунов В.А. зустрівся з ректором Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНЕУ), доктором економічних наук Скиданом О.В. Результатом перемовин стали домовленості, закріплені договірними зобов’язаннями про співробітництво у сфері наукової діяльності, об’єднання зусиль із питань спеціальних історичних досліджень, що зможуть максимально швидко адаптувати всі складові аграрного сектору держави (наука, освіта, виробництво) до реалій євроінтеграційного процесу. Директор ННСГБ НААН передав до наукової бібліотеки ЖНЕУ, з якою налагоджена тісна співпраця, книги та 12 номерів Реферативного журналу (РЖ) з окремими його спецвипусками.

Було прийняте рішення про створення міжвідомчого Центру історії природознавства Житомирщини для проведення спільних історичних розвідок з питань становлення й розвитку сільськогосподарської дослідної справи в регіоні, а також підготовку спеціального випуску РЖ «Агропромисловий комплекс України» - «Агроекологія та економіка природокористування».

Крім того, Вергунов В.А. у Національному університеті водного господарства та природокористування (м.Рівне) провів 1-ше установче засідання Центру історії, науки і техніки Волині, очільником якого являється. Було визначено мету, напрями діяльності Центру та організаційну структуру на пять ближніх років. У наукову бібліотеку були передані також 12 номерів РЖ з спецвипусками.

Перебуваючи у Закарпатській державній сільськогосподарській дослідній станції НААН Вергунов В.А. не залишив поза увагою і наукову бібліотеку дослідної станції. Він зустрівся з її завідувачкою, ознайомився з діяльністю, проблемами і перспективами бібліотеки, передав по міжбібліотечному книгообміну новітні галузеві видання. Були намічені плани щодо спільної співпраці у питаннях репрезентації культурних цінностей у вигляді книг, обміну науковою інформацією, виданнями, організацією спільних науково-практичних конференцій, семінарів з обміну досвідом у сфері впровадження інновацій в аграрне виробництво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом із дирекцією Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН було прийняте рішення щодо підготовки і видання спеціального випуску РЖ «Агропромисловий комплекс України» - «Сучасні агротехнології вирощування сільськогосподарських культур у Західному регіоні».

 

 

сайт создан компанией web студия