Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

26 лютого 2016 р. в Національній академії аграрних наук України (м. Київ) відбулося перше засідання Школи aграрної журналістики. У заході взяли участь представники видань сільськогосподарського спрямування.

Зі вступним словом виступив директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН, член Національної спілки журналістів України Віктор Вергунов. Він зазначив, що «Зважаючи на величезний спектр журналістської діяльності, найскладніше писати про сільське господарство. З одного боку, це дуже наукоємна галузь, з іншого – вимагає великого журналістського досвіду…».

Курс лекцій Школи аграрної журналістики – це міждисциплінарний освітній проект в аграрній сфері, ініційований Спілкою аграрних журналістів України та Національною академією аграрних наук України. Головною метою школи є професійний розвиток аграрних журналістів.

У рамках першої зустрічі відбулась лекція Президента Спілки аграрних журналістів України Юрія Михайлова «Основи аграрної журналістики та інформаційного співробітництва».

 

сайт создан компанией web студия