Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. В ситуації, що склалася в нашій країні, ніхто не може залишатись осторонь чужих проблем. Аргументом на користь цього є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності і реальною справою — це не просто поспівчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим! Ось, насправді, людяний і людський крок, на який, на жаль, у реальному житті далеко здатний не кожен. Мабуть, саме тому, благодійність завжди в народі вважалася й вважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, заслуговують на щиру шану й подяку.

Директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, член-кореспондент НААН Віктор Анатолійович Вергунов вже тривалий час разом із коллективом бібліотеки здійснює різнопланові дослідження в галузі історії вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи та повертає на пантеони слави славетні імена забутих видатних вчених-аграріїв, що прославили Україну навіть у світовому вимірі, й, вшановуючи їх память, відкриває за власні кошти, меморіальні дошки, пам’ятні знаки, ініціює відзначення знаменних подій на загальнодержавному рівні.

Крім того, він займається і благодійною діяльність. Нещодавно, а саме у перший весняний день, долучившись до благодійних ініціатив, передав через Голову Дернівської сільської ради Баришевського району Ромася Віталія Миколайовича мешканцям с. Дернівки лікарські препарати, за що йому щира вдячність від земляків.

Зроблене Вергуновим В.А. підтверджує, що допомога тим, хто цього потребує, дійсно є найбільшим виявом гуманності. Саме завдяки цій людській здатності — безкорисливо прийти на допомогу іншим — у світі не зникає добро.

Давайте робити добро разом!

 

 

сайт создан компанией web студия