Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

18 квітня 2016 року директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, член-кореспондент НААН Вергунов Віктор Анатолійович взяв участь у круглому столі на тему «Освіта України у ХХІ столітті: соціально-гуманітарні виклики і пріоритети розвитку на Київщині», який проходив у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав–Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

У авторитетному засіданні взяли участь: Голова Київської обласної державної адміністрації, академік НААН – Мельничук Максим Дмитрович, Президент Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії наук України – Кремень Василь Григорович та інші високоповажні гості.

 

На даному заході обговорювалися важливі питання освіти і науки, які були, є і будуть найважливішими сферами людської діяльності, особливо в умовах євроінтеграційних перетворень, що відбуваються в державі. Адже глобалізація світу, характер сучасної цивілізації та сучасної економіки, інформаційна багатоманітність вимагають виховувати, готувати розвинену, самостійну, самодостатню особистість, яка б керувалась у житті власними поглядами та переконаннями і була здатна на самостійні свідомі дії.

Це, власне, потрібно не так освіті, науці – як суспільству, бо без такої особистості ми не матимемо ані стабільної демократичної ситуації в країні, ані ефективної ринкової економіки, ані достойного наукового потенціалу.

Під час проведення заходу Вергунова В.А. за багаторічну плідну співпрацю з університетом та особистий внесок в зміцнення освітнього, наукового і культурного співробітництва було нагороджено найвищою науковою відзнакою університету – медаллю Почесний доктор Переяслав–Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, яка присвоюється визначним вітчизняним та зарубіжним ученим, діячам науки, освіти, культури та мистецтва, громадським діячам. Це свого роду традиційна перепустка до університету.

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки вітає свого директора, зичить здоров’я та бажає подальших успіхів у всілякого роду починаннях!!!

 

 

 

сайт создан компанией web студия