Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Результатом пошуку додаткового фінансування для модернізації матеріально-технічної бази Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України, пов’язаної із поліпшенням інформаційно-бібліотечного забезпечення потреб аграрного сектору економіки в умовах трансформаційних процесів євроінтеграції, стала участь у соціальному проекті від Міжнародного Фонду «Монсанто», що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства.

21 квітня 2016 року відбулася доставка та прийом книжкового сканера, програмного забезпечення, додаткового обладнання для лабораторії оцифровки в приміщенні Фонду Національного надбання ННСГБ НААН України. Ця подія стала можливою, завдяки Гранту, який надав Міжнародний фонд «Монсанто» в листопаді 2014 року. Надані кошти спрямувалися на придбання обладання для лабораторії оцифровки.

На фото зліва направо: Піменов Ігор (ННСГБ НААН, с.н.с.,менеджер проекту), Лисенко Володимир (Піріт-Сістемз, фірма-постачальник), Татарчук Людмила (ННСГБ НААН, зам. директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи), Бондур Тетяна (ННСГБ НААН, провідний н.с. Фонду Національного надбання), Бородін Сергій (ННСГБ НААН, зав. відділу впровадження наукових розробок, керівник та відповідальний за роботу з виконання гранту «Монсанто»).

 

В період з 10 по 13 травня 2016 року відбудуться навчання та тренінги спеціалістів бібліотеки на новому обладнанні з новим програмним забезпеченням, здійснено запуск у роботу лабораторії оцифровки бібліотеки, що стане реалізацією проекту «Організація лабораторії оцифровки друкованого фонду ННСГБ НААН».

Колектив ННСГБ НААН вдячний Міжнародному фонду «Монсанто» та працівникам компанії «Монсанто» в Україні за всебічну підтримку проекту та впровадження інновацій в діяльності Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия