Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

13 травня 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулося відкриття «Лабораторії оцифрування наукових фондів ННСГБ НААН України».

У заході прийняли участь: директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю ТОВ «МОНСАНТО Україна» – Віталій Федьчук й координатор соціальних програм компанії «МОНСАНТО Україна» – Юлія Тірошко.

На фото: координатор соціальних програм компанії «МОНСАНТО Україна» – Юлія Тірошко, зав. відділу впровадження наукових розробок ННСГБ НААН - С.В. Бородін, директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю ТОВ «МОНСАНТО Україна» – Віталій Федьчук

Від компанії «Піріт-Системс» на заході був присутній керівник відділу PIRIT Documents Systems Володимир Лисенко, від журналу "Пропозиція" - редактор рубрики "Машини та обладнання" Андрій Сухіна.

Урочисте зібрання, за участі колективу бібліотеки та поважних гостей, відкрив директор бібліотеки, член-кореспондент НААН Вергунов Віктор Анатолійович. У вітальному слові він відзначив вагомість допомоги ТОВ «МОНСАНТО Україна», щодо модернізації техніко-технологічної бази установи. Зокрема зазначив, що наявність лабораторії це інноваційний напрям у роботі ННСГБ НААН. Дегіталізація, тобто переведення фондів у цифрову форму – важливий напрям збереження найціннішої наукової та культурної спадщини загальнодержавного значення, це організація електронного репозитарію цінної і рідкісної книги, це створення комфортних умов для інтеграції інформації у світовий інформаційний простір.

Під час відкриття лабораторії презентувався книжковий сканер, програмне забезпечення, додаткове обладнання (фірма-постачальник Піріт-Системс). Все обладнання придбане за фінансової підтримки Міжнародного фонду «МОНСАНТО» (США), від участі ННСГБ у соціальному грантовому проекті 2014-2016 рр. – «Від досліджень до впровадження».

Зазначимо, що у період з 10 по 13 травня 2016 року відбулися навчання та тренінги спеціалістів ННСГБ НААН з використанням нового обладнання й програмного забезпечення.

Колектив ННСГБ НААН щиро вдячний ТОВ «МОНСАНТО Україна» за сприяння у розв’язанні важливої проблеми щодо зберігання пам’яток аграрної галузі й культури з одночасним наданням вільного доступу громадян та фахівців до інформаційних ресурсів й ефективності їх використання. Є сподівання, що спільна співпраця продовжиться.

 

сайт создан компанией web студия