Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

З нагоди дня народження вельмишановного директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, члена-кореспондента НААН Вергунова Віктора Анатолійовича Колектив установи щиро вітає та долучає на його честь барвисте суцвіття добрих слів і побажань.

 

Наше життя – це своєрідна книга. Вікторе Анатолійовичу, бажаємо, щоб написана Вами власна життєва Книга була сповнена цікавими планами і їх реалізацією, добрими радісними новинами й фінансовими успіхами. Щоб залишалися таким же енергійним та невтомним і тоді Ваша Книга життя буде насичена світлою радістю і душевним комфортом!

 

За словами українського письменника Івана Франка: «Людина споконвіку прагне до однієї мети – до щастя. Того щастя вона досягне аж тоді, коли наука і праця зіллються до неї воєдино; коли всяка її наука буде корисною працею для суспільства, а всяка праця буде виявом її розвинутої думки, розуму, науки…». За власними переконаннями Ви цього досягли і є, принаймні, повинні бути, щасливою людиною…

Хай постійний успіх, радість і достаток
Сиплються до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих–довгих літ!

 

 

сайт создан компанией web студия