Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Нещодавно, а саме у травні 2016 року Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН відзначила 15-річчя від дня створення Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН, створеного у 2001 році як Центр історії аграрної науки.

Головною метою появи першого й до сьогодні єдиного на пострадянському просторі такого типу галузевого структурного підрозділу стало проведення комплексних галузевих наукових досліджень, зокрема йдеться про історико-науковий аналіз зародження, становлення та розвитку сільськогосподарської дослідної справи в Україні у контексті еволюції світової галузевої думки.

До визначної події Бібліотека одержала цілу низку привітань від депутатського корпусу Верховної ради України, Міністерств України, керівників профільних установ, друзів тощо. Всі вони знайшли своє відображення у 2-х частинах збірників матеріалів ХІ Всеукр. конф. молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», які вийшли друком. З даними про проведення Всеукраїнської конференції молодих учених та спеціалістів можна ознайомитись за посиланнями:

http://dnsgb.com.ua/2016-05-16-podii_konf.html

http://dnsgb.com.ua/2016-06-14-podii_II-chastina-XI-konferencii-zbirnyk.html

та соціальній мережі : http://www.facebook.com/nnsgb/?fref=ts 

Крім того, колеги, друзі з Полтавської державної аграрної академії своє вітання оприлюднили у науково-виробничому, фаховому журналі «Вісник Полтавської державної аграрної академії», № 1-2 за 2016 рік:

режим доступу : http://www.pdaa.edu.ua/sites/default/files/visnyk/2016/01/2.pdf

ННСГБ НААН відкрита для спілкування, запрошуємо до співпраці!

 

 

сайт создан компанией web студия