Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України (ННСГБ НААН), відповідно до Постанови № 1697 Кабінету Міністрів України від 29.10.2003 р. й спільного наказу Мінагрополітики України та УААН № 178/45 від 01.07.2002 р. є науково-методичним центром для 210 бібліотек науково-дослідних установ і галузевих освітніх закладів системи Національної академії аграрних наук України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, у яких зберігається та репрезентується близько 20 млн. примірників видань і працює понад 800 осіб.

Методична робота, як мистецтво керувати організаційними та технологічними процесами бібліотеки базується, у першу чергу, на вивченні, аналізі, узагальненні та впровадженні на їх основі ефективних методів, прийомів і форм бібліотечної роботи шляхом надання організаційно-методичної допомоги бібліотекам за всіма напрямами їхньої діяльності, моніторингу діяльності бібліотек мережі, забезпечення підвищення фахового рівня бібліотечних кадрів, розроблення нормативно-правової та науково-методичної документації.

Від 20-х років минулого століття, тобто з початку організації ДНСГБ УААН (нині ННСГБ НААН), бібліотека вирішувала питання, що сприяли піднесенню на новий рівень діяльності сільськогосподарських бібліотек України, розробляла методику вирішення найважливіших проблем, визначала орієнтири і завдання, які стояли перед ними.

До середини 60-х років ХХ ст. науково-методичну діяльність здійснювали всі структурні підрозділи бібліотеки, але зміст її значно розширився, завдяки організації у 1966 р. науково-методичного відділу, якому виповнюється

50 років.

Час невпинно спливає, але діяльність відділу науково-методичної роботи та наукового реферування – одного з провідних структурних підрозділів установи, залишається надзвичайно плідною, завдяки кропіткій та наполегливій праці співробітників. Кожен з них виконує важливі функції, щодо поліпшення роботи інших структурних відділів бібліотеки та розбудови підвідомчої мережі бібліотек через запровадження у практику прогресивних форм і методів роботи.

Методична діяльність ННСГБ НААН супроводжується постійним пошуком і впровадженням інновацій, зумовлених викликом часу і перспективами розвитку освітніх технологій.

Вітаємо співробітників відділу науково-методичної роботи та наукового реферування з 50-річним ювілеєм діяльності!

Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, нових творчих ідей та успішного втілення їх у життя. Впевнені, що Ваші зусилля й напрацювання будуть спрямовані на розширення й удосконалення якості методичної діяльності.

 

 

сайт создан компанией web студия