Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

4-6 жовтня 2016 року Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського проводила Міжнародну наукову конференцію «Бібліотека. Наука. Комунікація: формування національного інформаційного простору».

Серед запрошених гостей й учасників від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки був директор бібліотеки, член-кореспондент НААН Вергунов В.А., який взяв участь 4 жовтня у пленарному засіданні авторитетного заходу.

Від 5 жовтня роботу конференції було продовжено у секційних засіданнях. У секції 1. «Наукові бібліотеки: основні напрями інтеграції з закладами освіти, науки та культури» та Круглому столі «Актуальні питання стандартизації бібліотечної справи України» брала участь заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Татарчук Л.М.

Питання, які обговорювалися учасниками секції були актуальними, цікавими й сприяли виробленню проекту рекомендацій щодо подальших дієвих шляхів удосконалення інформаційно-бібліотечної діяльності, науково-інформаційного забезпечення науки, освіти, формування національного науково-інформаційного простору. Вирішено було домогтися від органів державної влади і управління підтримки в їх реалізації.

сайт создан компанией web студия