Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Є добра українська традиція вшановувати пам'ять видатних людей, які своєю діяльністю зробили значний внесок для розвитку держави. Саме до цієї когорти відноситься видатний музеєзнавець, краєзнавець, громадський діяч Михайло Іванович Сікорський (1923-2011 рр.). - фундатор Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

До 90-річчя з дня його народження було запроваджено премію імені М.І. Сікорського в галузі музеєзнавства і краєзнавства.

Нещодавно на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького педагогічного університету ім. Григорія Сковороди» відбувся четвертий Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання», приурочений річниці від дня народження великого музейника, Героя України Михайла Сікорського. Співзасновниками форуму виступили ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», громадська культурно-просвітницька організація «Переяславський Скарб», а також Національна спілка краєзнавців України.

Урочистою частиною форуму стало третє за ліком вручення премій імені Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України – за вагомий внесок у дослідження і збереження культурної спадщини України та розвиток музейної справи. Серед інших діячів, цієї премії був удостоєний директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент Вергунов В. А. і нагороджений Дипломом.

 

Щиро вітаємо Віктора Анатолійовича із цієї почесною нагородою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові краєзнавчі вершини та радувати новими науково-громадськими здобутками.

сайт создан компанией web студия