Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Вийшло друком чергове видання «Календар знаменних і пам’ятних дат в історії сільськогосподарської дослідної справи України» на 2017 рік. Видання розпочато від 2013 р. і покликане сприяти забезпеченню науковців, фахівців, урядових і бізнесових структур та інших користувачів, причетних до аграрної сфери, необхідною інформацією, шляхом подання хронологічного переліку визначних і пам’ятних дат еволюційного поступу галузевої науки в Україні. Провідною ідеєю є персоніфіковане наповнення – біографічні, бібліографічні й інші відомості про життя та діяльність провідних, визнаних вітчизняних учених-аграріїв.

Календар складається з трьох розділів. У першому розділі «Історичні постаті» наведено біографічні нариси до ювілейних дат народження видатних учених минулого; другий розділ «Визначні діячі сучасності» презентує біографічну інформацію про ювілярів-сучасників – провідних науковців системи НААН; третій розділ «Знаменні події та пам’ятні дати» демонструє інформативне наповнення, щодо різних знакових подій в історії сільськогосподарської дослідної справи України.

Видання є науково-допоміжним довідковим посібником, адресованим дослідникам історії аграрної науки, іншим науковцям, фахівцям-практикам, викладачам, аспірантам, студентам аграрних вищих і середніх навчальних закладів та усім, хто цікавиться історією природознавчих наук.

З виданням можна ознайомитися і скористатися наведеними біографічними даними для відзначення видатних вчених – аграріїв та ювілейних подій щодо створення установ та організацій у читальній залі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки.

сайт создан компанией web студия