Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

17-18 листопада 2016 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Cухомлинського НАПН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України» та Всеукраїнський форум «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді».

 

Серед учасників від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН була присутня кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, завідувач сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки Наталія Щебетюк.

 

Наукову дискусію було зосереджено навколо проблем сучасних тенденцій формування національного інформаційного простору, бібліотечно-інформаційного забезпечення освіти, менеджменту управлінської діяльності, інноваційних підходів в організації бібліотечної роботи, розвитку інформаційно-комунікаційної діяльності бібліотечних центрів та ін.

 

сайт создан компанией web студия