Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Дарунки книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування.

 

Нещодавно Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав радник міністра внутрішніх справ України Апостол Михайло Володимирович, який приїхав з подарунками. Він презентував і передав в дар для поповнення книжкових фондів дві книги-фотолітописи: «Майдан. Революція гідності 2013-2014» й «Ще не вмерла України ні слава, ні воля! Шлях нескорених».

 

 

 

 

Ці шедеври містять світлини, які ілюструють вітчизняну культуру та історію, окремі етапи політичного й духовного розвитку 25-літньої історії незалежності нашої держави, унікальні документи світового значення.

За словами першого віце-прем'єр-міністра України – Степана Івановича Кубіва, як голови Всеукраїнської правозахисної організації "Меморіал" ім. Василя Стуса й одного із ініціаторів створення зазначених фотолітописів «... проілюстровані сторінки – це сторінки із життя, сповнені мужності, відваги, рішучості, а заразом і невимовного болю, розпачу, скорботи, це хвилюючі моменти, без яких неможливо уявити собі історію української державності».

Вагоме місце у презентованих книгах займають фотопортрети людей, які зробили величезний внесок в розбудову нашої держави. «…Ці особистості стали не просто частиною історії України, а її обличчям. Їх знає весь світ, ними пишається Україна» – зазначає С.І. Кубів.

Важливо у фондах бібліотек, які з давніх-давен були й залишаються найціннішими скарбницями знань, ознакою цивілізованості суспільства та його розуміння культури як найвищого багатства нації, мати видання, що найповніше висвітлюють національну історію і культуру, документальні пам’ятки національного і світового значення й сприяють акумулюванню історичного досвіду, національних цінностей й відіграють величезну роль в пробудженні духовної пам’яті українського народу.

Наше сьогодення, минуле і майбутнє не зможе бути і не могло б бути не побудоване на тих прекрасних і чистих витоках, на тих міцних і загартованих підвалинах, якими для нас і для наших нащадків є і будуть книги, бібліотеки, пам’ять...

Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто причетний до підготовки унікальних фотолітописів і тим, хто зробив такий щедрий подарунок бібліотеці. Книги демонструються у читальній залі ННСГБ НААН.

Вони будуть корисними для усвідомлення, що ми є нащадками великого волелюбного народу України.

 

Свою Україну любіть,
Любіть її... Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Тарас Шевченко

 

 

сайт создан компанией web студия