Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

27 січня 2017 р. у Будинку Уряду під головуванням віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка пройшла нарада щодо державної підтримки розвитку Національного заповідника «Хортиця».

У роботі наради взяли участь Міністр культури України Євген Нищук, керівництво Запорізької ОДА та міської ради, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця», представники Міністерства фінансів України та інших ЦОВВ, народні депутати, вчені. Від Національної академії аграрних наук України представником на зібранні був академік-секретар Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН, академік НААН, директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Вергунов Віктор Анатолійович. Він виступив з інформацією щодо передачі, згідно чинного законодавства України, з балансу Дослідної станції ефіроолійних та малопоширених сільськогосподарських культур НААН на баланс Національного заповідника «Хортиця» будівель і споруд Дослідної станції ефіроолійних та малопоширених сільськогосподарських культур НААН, розташованих на о. Хортиця м. Запоріжжя, відповідно до узгодженої Постанови Президії НААН від 22 грудня 2016 р., протокол №22.

Віце-прем'єр міністр України П.Розенко зазначив, що Національний заповідник "Хортиця" завдяки зусиллям небайдужих українців і меценатів є одним з найбільш відвідуваних осередків культури держави. Зараз настав час і державі докласти своїх зусиль для його розвитку.

«Ми маємо показати нашу «Хортицю» всьому світові», – наголосив Павло Валерійович і, таким чином урядом ініціюється великий національний проект з відродження «Хортиці», який повинен забезпечити системне фінансування заходів з розвитку заповідника за рахунок Державного бюджету України. П. Розенком зазначалося, що реалізація проекту передбачає напрацювання плану дій, у якому буде відображене комплексне бачення розвитку заповідника, чіткий графік реалізації заходів та потреби у фінансування з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Серед першочергових планів із розвитку закладу – реконструкція Музею історії запорозького козацтва, добудова історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» та вдосконалення туристичної інфраструктури острова.

 

 

сайт создан компанией web студия