Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

28 березня 2017 р. у Великому конференц-залі НАН України відбулася презентація першого тому Великої української енциклопедії, яку назвали «Першою леді країни». Це перша універсальна енциклопедія підготовлена за часів незалежності держави.

 

У авторитетному заході, серед інших учасників, взяв участь директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, академік НААН Вергунов Віктор Анатолійович, який є членом її редакційної колегії.

Над створенням видання працювали Національна академія наук, Держкомтелерадіо та понад 300 провідних науковців вищих навчальних закладів. Як зазначив Кириленко І.Г., планується щонайменше 25 видань, які міститимуть інформацію про науку, культуру, історію та мистецтво України.

Заступник головної редакційної колегії енциклопедії стверджує, що робота трималася на ентузіазмі і повній віддачі. За словами Алли Коридон, велику і значну допомогу надали виші Житомира, Харкова, Львова, Умані, Ніжина. Також вона зауважила, що енциклопедія поки не перекладена іноземними мовами і додала, що у подальшому книга щонайменше стане доступна англійською версією.

Детальніше з інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://pravdatyt.com/news/39892-prezentac-ja-persho-ukra-nsko-encikloped.html

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН - перша бібліотека, яка отримала в дарунок сигнальний примірник Великої української енциклопедії, з яким всіх зацікавлених запрошуємо ознайомитися у читальній залі бібліотеки.

 

 

сайт создан компанией web студия