Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Співпраця бібліотек – справа необхідна, цікава та завжди спрямована на задоволення читацьких потреб, інтересів та запитів.

За багаточисельнними проханнями читачів бібліотеки імені М.К. Реріха (Солом'янський район м. Києва) співробітниками Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН була організована 26 квітня поточного року лекція «Сучасні тенденції садівництва України».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лекція супроводжувалася презентаційними матеріали по тематиці. Фахівцями бібліотеки, зокрема науковим співробітником Красіковою-Грігозіс Оленою Юріївною та старшим науковим співробітником Мамрай Вікторією Василівною було ознайомлено слухачів з новинками періодичних видань із фондів ННСГБ НААН і презентовані книжкові новинки по садівництву.

Також, науковці ННСГБ НААН подарували спецвипуск Реферативного журналу АПК України «Садівництво», який вміщує анотаційний матеріал по садівництву, проспект про свою бібліотеку, про видання, які готуються і видаються установою тощо.

Лекція супроводжувалася питаннями й дискусіями, що зробили захід живим, цікавим та корисним.

Читачі бібліотеки імені М.К. Реріха ЦБС Соломянського району м. Києва висловили щиру вдячність співробітникам ННСГБ НААН за цікаву, змістовну, актуальну в часі, лекцію та передали свої вітання з нагоди 100-річчя від дня створення ННСГБ НААН.

 

 

 

сайт создан компанией web студия