Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

11 травня 2017 року у Національній академії аграрних наук України відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні шляхи вирішення проблем АПК», учасниками якого стали представники мережі науково-дослідних установ НААН й співробітники ННСГБ.

Було заслухано лекцію Бориса Бордманома – лектора МАТС (CINADCO) – навчального центру MASHAV з сільського господарства; державного референта з механізації та технології Міністерства сільського господарства та аграрного розвитку Держави Ізраїль. Доповідач познайомив учасників із сучасними технологіями в аграрному секторі на прикладі ізраїльського сільського господарства, новітніми ізраїльськими розробками в галузі рослинництва, молочного скотарства, парникових технологій, насінництва, зрошення, квітникарства, захисту рослин та ін.

У заході також взяли участь представники від Ізраїлю: Світлана Добринін — MASHAV, Ольга Цуприкова — координатор проектів Посольства Держави Ізраїль.

Науково-практичний семінар був цікавим, інформативним і актуальним у світлі сучасних тенденцій євроінтеграційних процесів.

 

 

сайт создан компанией web студия