Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

30 травня 2017 року на базі НБ ім. М. Максимовича відбулося перше засідання Комісії з питань упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в Україні. До складу Комісії увійшли: представники Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, Держкомтелерадіо, заступник директора з наукової роботи Книжкової палати Гуцол Г.О., директор НБ ім. М. Максимовича Сербін О.О., провідні фахівці національних та державних галузевих бібліотек та бібліотек ВНЗ України, члени комісії з Харкова, Одеси, Полтави, Кропивницького. У склад комісії з питань упровадження УДК в Україні увійшла заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи ННСГБ НААН Татарчук Л.М.

 

Під час заходу розглянуто сучасний стан УДК в Україні, питання забезпечення бібліотек виданнями УДК і можливості випуску скорочених таблиць для освітянських і публічних бібліотек, обговорено концепцію Методичних рекомендацій з упровадження УДК у бібліотечній та видавничій галузях України.

Відзначалося, що бібліотеки мають свою специфіку, тому в кожному окремому випадку методичне рішення щодо переміщення фондів, доцільність ведення карткових каталогів бібліотеки мають приймати індивідуально. Важливим у цьому напрямі діяльності є проведення навчання систематизаторів. Було обговорено можливості проведення навчальних семінарів з виїздом тренерів на місця, а також розглянуто умови проведення платних семінарів.

 

 

сайт создан компанией web студия