Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

15 червня 2017 року Святійший Патріарх Київської і Всієї Руси України – Філарет у своїй резиденції провів зустріч з представниками Національної академії аграрних наук України, Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

 

За вагомий внесок кожного у розвиток культури, науки, освіти, збереження і збагачення національної культурної та духовної спадщини, багатовікових скарбів книжкової мудрості, знань і досвіду, жертовну любов до України Предстоятель Київського Патріархату за участі керуючого справами Київської Патріархії архієпископом Вишгородським Агапітом відзначив присутніх високими церковними нагородами: Орденом Святої великомучениці Варвари, Орденом Христа Спасителя, Орденом святого рівноапостольного Володимира 1 і 3 ступеня, Орденом Кирила та Мефодія ІІ ступеня, Медаллю «За жертовність і любов до України», Благословенною Грамотою і знаком до неї.

Його Святість високо оцінив працю сучасної інтелігенції, відзначив активність, талановитість та розум нації. Ці високі відзнаки, як він зазначив: «Символи оцінки праці кожного щодо нашої держави України, народу, установи».

Зустріч проходила у теплій, невимушеній атмосфері спілкування, у ході якої відбувся обмін думками представників аграрного сектору України з Його Святістю щодо ситуації в Україні, зокрема земельної реформи та інших актуальних питань, які становлять взаємний інтерес.

 

Президент НААН, академік Гадзало Я.М. подякував Патріарху за високу честь, яка була виявлена з його боку по відношенню до присутніх і вручив Його Святості найвищу нагороду НААН «Почесну відзнаку НААН».

 

До вітань на адресу Філарета долучився директор ННСГБ НААН, академік Вергунов В.А., який висловив слова вдячності за благородство, вагому благочинну небайдужість до бібліотекарів.

 

Велична атмосфера благословенного свята наскрізь пронизувала кожного присутнього і надихала на подальше служіння інтересам збереження і збагачення національної культурної та духовної спадщини нашої незалежної України.

Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта… Не забуваймо про це і давайте сповідувати ці принципи.

Детальніше про захід за посиланням:

https://www.cerkva.info/…/vidznachennia-pratsivnykiv-do-100… #ННСГБ

У офіційному друкованому виданні Української Православної церкви Київського Патріархату, всеукраїнській газеті "Голос Православ'я" було розміщено інформацію про визначну подію - 100-річчя ННСГБ НААН та нагородження її працівників.

 

 

сайт создан компанией web студия