Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

22 вересня 2017 р. об 11:00 в приміщенні Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України (ННСГБ НААН) за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2 поверх (читальна зала) відбудеться зустріч з Людмилою Скирдою – першою сучасною поетесою Незалежної України, збірка віршів якої, видана в Японії.

Творчий захід відбудеться у межах міроприємств, передбачених Указом президента України №1/2017 від 11.01.2017 р. «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» та Постанови Верховної Ради України № 1807-VIII від 22.12.2016 р. «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» щодо відзначення 100-річчя з часу утворення ННСГБ НААН.

Учасників чекають нові враження, цікаве знайомство з професіоналом своєї справи – Людмилою Скирдою, ім’я якої є одним з небагатьох українських літературних імен, широко відомих за кордоном. Її поезія дивує своїм різнобарв’ям та колоритом, ввібравши в себе вплив і європейських, і східних культур, що призвело до появи абсолютно унікального поетичного явища не тільки в контексті української літератури, але й літератур цілого світу.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході.

 

 

сайт создан компанией web студия