Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

20 жовтня 2017 року Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієв Алішер Хабібуллаєвич.

Пан Посол зустрівся з директором Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академіком НААН В.А. Вергуновим, обговоривши спільні дії щодо створення сприятливих умов для співпраці. Високоповажний гість позитивно оцінив діяльність очільника ННСГБ НААН щодо покращення інформаційного-бібліотечного забезпечення аграрної галузі країни. Він відмітив, що бібліотеки України є базовим елементом культурної, наукової, освітньої, інформаційної інфраструктури країни. Вони важливі для розвитку інформаційної та мовної культури суспільства, патріотичного, правового та екологічного виховання, формування стійкого інтересу до вивчення та розуміння національної історії та культури.

У межах візиту відбулася зустріч Алішера Абдуалієва з читачами ННСГБ НААН та її колективом.

Співробітники відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН у читальному залі № 1 ННСГБ НААН організували книжкову виставку: «Узбецька книга у фондах Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України». Пан Посол висловив захоплення щодо інформативності підготовленої виставки. Ознайомив присутніх про перспективи подальшої співпраці, наголосивши на багатих традиціях національної державності, цінностях та менталітеті народу, а також на досягненнях світового досвіду реформування суспільства. Він підкреслив, що на території Узбекистану уціліли тисячі пам'яток археології та архітектури, у фондах наукових центрів і музеїв зберігається велика кількість рукописів і предметів, що свідчить про самобутню і багатовікову історію країни, а культура і суспільні відносини в Узбекистані мають багатовікову історію.

У читальній залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ ст. з сільськогосподарської тематики» високоповажному гостю представили виставку наукових видань «Галузеві надбання Узбекистану (ХІХ – початку ХХ ст.)».

Читачі й співробітники ННСГБ НААН отримали приємні враження від проведеної зустрічі!

сайт создан компанией web студия