Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

26 жовтня 2017 року Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідали співробітники Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України – позашкільної установи, що координує науково-методичну, організаційно-масову та навчально-виховну діяльність центрів, будинків, клубів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станцій юних натуралістів та об'єднує всі еколого-натуралістичні центри України, який у своєму складі має багато підрозділів – відділи екології й охорони природи, біології, квітково-декоративного господарства, зоології, сільського господарства, народних ремесел, а також лабораторії ентомології, орнітології, гідробіології, кафедра методики позашкільної роботи, Природничий ліцей, кабінет інформатики, акваріумний комплекс, бібліотека, екологічна відеотека, Музей хліба, навчально-дослідна ділянка, Всеукраїнський табір «Юннат» і впроваджує у педагогічну практику результати наукових досліджень і перспективних методичних ініціатив.

Зустріч відбулася у теплій і дружній атмосфері. Для представників НЕНЦ – керівників гуртків сільськогосподарського профілю та методистів центрів еколого-натуралістичної творчості України співробітниками ННСГБ НААН – заступником з наукової роботи ННСГБ НААН д.і.н., професором І.С. Бородай, співробітниками відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН – завідувачкою к.і.н., с.н.с. С.Д. Коваленко, провідним науковим співробітником к.е.н. Т.О. Бондур, старшим науковим співробітником В.В. Мамрай було проведено семінар-практикум «Національні і світові інформаційні ресурси із сільськогосподарської та лісогосподарської тематики. Нові моделі наукових комунікацій та професійного спілкування». В межах зустрічі також гості оглянули ряд виставок, присвячених 100-річчю від дня створення ННСГБ НААН

Для гостей провели екскурсію, в ході якої пройшло знайомство з традиційними та інноваційними напрямками роботи структурних підрозділів бібліотеки та інформаційною діяльністю, яка відбувається за напрямами: формування електронних інформаційних ресурсів, створення електронної бібліотеки та архіву відкритого доступу, розвитком онлайн-форм обслуговування користувачів бібліотеки, інтеграцією й глобалізацією бібліотечних інформаційних ресурсів.

Зустріч супроводжувалася жвавою дискусією щодо можливості створення спільних проектів, що надало заходу користі та цікавості.

Наприкінці заходу відбувся обмін теплими словами взаємовдячності між сторонами-учасницями.

сайт создан компанией web студия