Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

2 листопада 2017 року в приміщенні Національної академії аграрних наук України для працівників мережі Національної академії аграрних наук України була прочитана лекція про пенсійну реформу в Україні. Від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН її відвідали співробітники Андрощук Л.А. та Геріх С.В.

В ході заходу присутні були проінформовані про нову пенсійну реформу в Україні, яка набула чинності з 11 жовтня 2017 р. відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підписаного Президентом України П. Порошенком (3 жовтня 2017 року. № 2148-VІІІ). Закон опублікували у виданні «Голос України» (режим доступу : http://www.golos.com.ua/article/294535)

Лекцією було акцентовано увагу слухачів на основних моментах пенсійної реформи, а саме: нарахуванні й індексації пенсій, пенсійному віці і страховому стажі, комплексних змінах в системі пенсійного забезпечення, зокрема для наукових співробітників установ тощо. Відповідно до Закону підвищити виплати мають 9 мільйонам людей, а для більшості вони зростуть у середньому на 700 гривень.

Повідомлено, що реформа передбачає осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Інформація доведена до відома співробітників з метою соціального захисту.

 

сайт создан компанией web студия