Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

7 листопада 2017 року Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан.

Символічно, що ця тепла зустріч відбулася в річницю відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Республікою Молдова й Україною. Чверть століття тому, 10 березня 1992 року, дві молоді незалежні держави підписали відповідний Протокол, що відкрив нову сторінку в сучасній історії молдавсько-українських відносин.

В ході зустрічі з директором Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академіком НААН В. А. Вергуновим Пан Посол виявив розуміння важливої для держави місії ННСГБ НААН як провідної спеціальної бібліотеки загальнодержавного значення, галузевої бібліотеки-депозитарію, потужного науково-інформаційного центру з формування галузевого сегмента аграрних питань.

Руслан Болбочан висловив бажання щодо здійснення реальної допомоги у різних аспектах діяльності ННСГБ НААН та оговорив наміри можливої співпраці.

В межах заходу в читальному залі № 1 співробітниками відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів підготовлено книжкову виставку «Молдовська книга у фондах Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України». Паном Послом була відмічена змістовність і широкий спектр експонованих видань.

Співробітники відділу в читальному залі № 2 Високоповажному гостю запропонували знайомство з перлинами молдовських наукових видань, що побачили світ у ХІХ – на початку ХХ ст., організувавши виставку «Молдовські видання на межі ХІХ–ХХ століть» та приємно вразивши і зацікавивши його окремими раритетними виданнями.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Присутні – співробітники й читачі у спілкуванні з гостем не обійшли стороною хвилюючі сьогодні кожного громадянина питання розвитку культури та освіти, а також місце і роль ННСГБ НААН у цьому процесі.

сайт создан компанией web студия