Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

6 грудня 2017 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України відбулося урочисте зібрання за участі послів зарубіжних країн, народних депутатів України, провідних фахівців установ НААН, представників наукової та бібліотечної спільноти України. Зустріч високоповажних гостей стала ще однією сторінкою в історичній книзі функціонування бібліотеки серед заходів з відзначення ювілейної дати, передбачених Постановою Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року № 1807–VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» у світлі розпорядження Кабінету Міністрів України № 536 від 9 серпня 2017 р. «Про відзначення 100-річчя заснування ННСГБ НААН» на їх реалізацію з боку Президії НААН.

Міжнародна діяльність – важливий напрям роботи ННСГБ НААН, спрямований на інтеграцію у світовий інформаційно-освітній простір. Бібліотекою налагоджене ефективне партнерство з дипломатичними представництвами зарубіжних країн та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, бібліотечними установами зарубіжжя, науковими та освітніми установами. Вона вже не один рік у новому тисячолітті є другим культурним центром Польщі, Ізраїлю, Франції, Німеччини, Словаччини, Угорщини в Києві та ін. і ці зв’язки перманентно розширюються.

Відповідно до чинного законодавства від 1975 р. ННСГБ НААН є галузевою бібліотекою-депозитарієм що володіє понад мільйонним фондом на 32 мовах із 59 країн світу, серед яких чільне місце займають колекції французьких, чеських, польських, угорських, іспанських, болгарських, молдавських, узбецьких, вірменських, таджицьких, туркменських, казахських сільськогосподарських видань та ін.

З метою забезпечення відкритого доступу до фондів та їх репрезентації в установі започаткований проект по підготовці науково-допоміжних покажчиків сільськогосподарських видань в серії «Колекція іноземних видань сільськогосподарської тематики у фондах ННСГБ НААН та інших аграрних бібліотек України», заснованої у 2009 р. Вийшли друком дев’ять науково-допоміжних бібліографічних покажчиків, що висвітлюють сільськогосподарські видання різних країн світу й напрацювання тривають.

Гостям заходу було продемонстровано низку виставкових експозицій молдавських, узбецьких, вірменських, таджицьких, туркменських, казахських, литовських, латвійських та інших сільськогосподарських видань, що зберігаються у фондах бібліотеки. Вони неабияк зацікавили Надзвичайних і Повноважних Послів.

У ході зустрічі її учасники поділилися науковими надбаннями та баченням спільних планів, проектів, які дозволять в подальшому глибше пізнати спільне минуле дружніх країн.

Програма зустрічі була змістовною, надзвичайно цікавою й насиченою.

сайт создан компанией web студия