Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки приєднується до привітань Президії Національної академії аграрних наук України на адресу доктора історичних наук, професора, академіка Української академії історичних наук, старшого наукового співробітника в галузі науки і техніки, директора науково-дослідницького центру «Слов’янський Світ», завідувача кафедри історії та археології слов’ян Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова ‒ Журби Михайла Анатолійовича, який святкує свій ювілей 23 січня 2018 року.

Михайло Анатолійович ‒ відомий український історик, спеціаліст із соціально-політичної історії, історії України та всесвітньої історії. З 2005 р. тривалий час працював у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН на посаді головного наукового співробітника Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки. Був членом Спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій з історії науки й техніки. Наразі співпраця продовжується через спільне видання наукового фахового часопису «Вісник аграрної історії». Професор своєю працею зробив вагомий внесок у розробку теорії, методики та практики організації науково-дослідної, науково-бібліотечної роботи та нових підходів до інформаційно-бібліотечного супроводу наукового забезпечення агропромислового виробництва України. Він здійснював науково-інформаційне забезпечення фундаментальних і прикладних наукових досліджень, загальнодержавних і галузевих програм та проектів, що виконуються науковими установами НААН та Мінагрополітики України.

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена задоволенням та творчими перемогами.

сайт создан компанией web студия