Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

30 січня 2018 року Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла НААН відвідала делегація за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Києві – Марюса Януконіса. Супроводжували пана Посла – директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН Віктор Вергунов і голова Миронівської РДА Ігор Чорногод.

Гості поклали квіти до пам’ятного каменю, який було закладено з нагоди увічнення пам’яті С.Л. Франкфурта (до 150 річчя від дня народження) – фундатора Центральної дослідної станції, від заснування якої веде свій історичний початок Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла НААН.

Уродженець Литви, єврей за національністю, протягом 20-х років ХХ ст. створив українську мережу сьогодні всесвітньо відомих дослідницьких інституцій, а саме: Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла НААН, ННЦ «Інститут землеробства НААН», Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН свого часу відомі як «Храми Соломона». С. Л. Франкфурт ствердив у світовій науковій практиці, поняття культура цукрового буряку та культури насіння. Він причетний також до остаточного ствердження в Україні контрольно-насіннєвої справи.

Гості відвідали лабораторію якості зерна та скуштували хліба із нових сортів миронівської пшениці, а також побували у музеї інституту.

Пан Посол висловив сподівання на розширення співробітництва в майбутньому, підкресливши, що наука має бути відкритою, без міжнародних кордонів, а Литва і Україна можуть багато чого навчитися одна в одної, і саме в цьому він вбачає перспективу подальших взаємовідносин.

З детальнішою інформацію про цей день заходу можна познайомитись за посиланням: http://mip.com.ua/novini/546-vizyt-nadzvychainoho-ta-povnovazhnoho-posla-lytovskoi-respubliky

 

сайт создан компанией web студия