Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

20 лютого 2018 р. Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідала делегація Посольства Франції в Україні. Зокрема, Ніколь Перен – радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні та Роберт Левески – директор «Terres d’Europe», член Європейської організації з розвитку сільської місцевості (AEIAR.

ННСГБ НААН протягом багатьох років співпрацює із Посольством Франції. Ще у 2008 р. за участі Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Франція в Україні Жака Форе відбулася презентація науково-допоміжного покажчика «Колекція французьких сільськогосподарських видань у фондах ДНСГБ НААН (1801–2008)», видана у серії «Колекція іноземних видань сільськогосподарської тематики у фондах ННСГБ НААН та інших аграрних бібліотек України». Під час заходу пан Посол від імені уряду країни подарував бібліотеці 300 новітніх книг, які зайняли чільне місце у фондах ННСГБ НААН та демонструються на постійно діючій виставці: «Зі світу по книжці… Подарункові видання бібліотеці від надзвичайних і повноважних послів зарубіжних країн».

Гості ознайомилися з історією бібліотеки, колекцією французьких сільськогосподарських видань із фондів бібліотеки, досягненнями колективу. Відвідали читальну залу № 2, де розміщений фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики, де їх увазі були представлені цінні книги, що віднесені до національного надбання.

Своє враження від відвідування ННСГБ НААН шановні гості залишили у Книзі відгуків.

На завершення візиту Роберт Левески залишив на згадку бібліотеці актуальні французькі видання, серед яких і авторська праця.

 

сайт создан компанией web студия