Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

22 березня 2018 року в рамках офіційного візиту Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідала радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Каролін Спаанс та помічник Радника Ірина Дудяк. Під час візиту гостей ознайомили з історією бібліотеки, колекцією голландських сільськогосподарських видань із фондів бібліотеки, напрацюваннями й досягненнями колективу. Відвідавши читальну залу № 2, де розміщений фонд видань з сільськогосподарської тематики випущених у ХІХ столітті, поважні гості були вражені представленими цінними книгами, що віднесені до національного надбання. Адже вони доторкнулися до тих духовних цінностей, у вигляді книг, про які навіть не здогадувалися.

Бібліотека – це Храм накопичення, збереження неоціненних інтелектуальних і духовних скарбів людської цивілізації. Це вічний Храм Знань, що існує від самих витоків появи Людства на планеті як прояв його ніколи незгасимого прагнення до Удосконалення, Мудрості і Краси. Гостя подарувала для поповнення фондів бібліотеки голландські видання, серед яких книга Krajenbrink E.J. Het Landbouwschap. 'Zelfgedragen verantwoordelijkheid' in de land- en tuinbouw 1945-2001.

Гості високо оцінили роботу Бібліотеки по збереженню та дослідженню голландської документальної спадщини в Україні. Свої враження та побажання Кароліна Спаанс залишила у Книзі відгуків.

Ми раді увазі таких поважних гостей до нашої бібліотеки і сподіваємося, що такі зустрічі будуть регулярними і сприятимуть подальшій співпраці ННСГБ НААН та Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

сайт создан компанией web студия