Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

26 березня 2018 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці перебував Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

Пан Пойканс ознайомився з історією бібліотеки, її напрямами діяльності, у т.ч. й видавничою. Цікавість викликали науково–допоміжні бібліографічні покажчики, що видає бібліотека у межах бібліографічної серії «Іноземна сільськогосподарська книга у фондах ННСГБ НААН України та науково–дослідних установ і вищих навчальних закладів аграрного профілю України», заснованої у 2009 р.

Пан Посол ознайомився з колекціями латвійських сільськогосподарських видань із фондів бібліотеки, зокрема і випущених у ХІХ столітті, що віднесені до національного надбання.

Під час дружнього діалогу обговорювалися шляхи подальшої співпраці та розширення культурних обмінів. «Я радий, що у нас розвивається співпраця у сфері культури. Ми завжди готові поділитися досвідом та відкриті за всіма напрямками, де у вас є зацікавленість. Наші народи все ж дуже споріднені і ментально ми не сильно відрізняємось», — заявив Юріс Пойканс.

Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс як почесний гість ННСГБ НААН висловив у Книзі відгуків свої враження від бібліотеки та побажання.

За сприяння розвитку науки, освіти, культури, міжнародному співробітництву між нашими країнами у формуванні та використанні світових бібліотечних ресурсів, багаторічну співпрацю Повноважному послу Латвійської Республіки в Україні Юрісу Пойкансу було вручено Подяку НААН.

 

сайт создан компанией web студия