Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

120 років з часу виходу першого номера періодичного видання «Известия Кавказской шелководственной станции» (1898)

Часопис «Известия Кавказской шелководственной станции» – це спеціалізоване періодичне видання в галузі шовківництва, що видавалося з 1898 р. у Тифлісі. Щомісячник був додатком до «Трудов Кавказской шелководственной станции» і друкувався за розпорядженням уповноваженого Міністра Землеробства і Державного Майна на Кавказі в типографії К.П. Козловського.

Програми номерів журналу містили різноманітну корисну інформацію для спеціалістів по шовківництву, зокрема: хроніку Кавказької шовківничої станції, в якій розповідалося про розвиток галузі шовківництва в Самаркандській, Ферганській та інших області Кавказу; протоколи та постанови зібрань по шовківництву в окремих містах та губерніях регіону; настанови, поради, вказівки та відповіді на запитання; бібліографію по шовківництву; торгові новини про торгівлю шовком у Російській імперії та закордоном.

Для детальнішого ознайомлення з виставкою, присвяченою 120-річчю з часу виходу в світ «Известий Кавказской шелководственной станции», запрошуємо до «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН», який знаходиться у читальному залі № 2, кім. № 19.

 

сайт создан компанией web студия