Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Черговий подарунок Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН отримала для поповнення своїх понад мільйонних фондів на 35 мовах з 59-ти країн світу від Першого Віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва Степана Івановича.

 

Висловлюємо безмежні слова вдячності за подарунок у вигляді трьохтомного видання: Чекістське досьє окупованої України : зб. документів у 3 т. / Київська міська організація Товариство "Меморіал" ім. Василя Стуса, Громадський інститут історичної пам'яті ; упор. Р. М. Круцик, С. А. Жовтий – К. : Преса України, 2014. – Т. 1 – 1048 с.; Т. 2 – 992 с.; Т. 3 – 1216 с.

Збірник налічує понад 3000 документів з економічною та політичною характеристикою областей, обласних центрів та всіх тогочасних районів України й побудований на архівних документах Служби безпеки України – Фонду № 13 «Паспорти України», який був засекречений до 2009 р. і був внутрішнім документом окупаційних радянських спецслужб.

Перед кожним паспортом відповідної області подається невеликий вступ, у якому подаються витримки із документів, що стосуються національно-визвольної боротьби, бо ця інформація була найбільш замовчуваною та фальсифікованою.

Матеріали дуже цікаві. Будемо раді бачити усіх бажаючих в читальній залі бібліотеки (Київ, вул. Героїв Оборони 10) для детальнішого ознайомлення з архівними, раніше засекреченими документами, для більш глибокого пізнання правдивої історії України представленими у збірнику.

 

сайт создан компанией web студия