Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

24 квітня 2018 року вірменська діаспора в Україні за підтримки Посольства Республіки Вірменія в Україні вшанувала пам'ять своїх загиблих пращурів. До центру Києва зійшлися сотні вірменів з єдиною метою - не забувати невинних жертв вірменського народу. Були принесені квіти до монумента невинним жертвам і проведена молебень.

Cвященники вірменської апостольської Церкви та українських конфесій разом молилися за невинних жертв геноциду.

 

Перед присутніми виступив голова Київської вірменської громади - Норик Геворгян. Він сказав: «У 1915 році протягом декількох місяців було винищено велику частину вірменського народу. Більш 1,5 млн людей. На сьогоднішній день повторюються такіж дії і на Близькому Сході, і в Африці. Наша задача показати всьому світу, на нашому прикладі, що це був геноцид і ніколи це більше не повторювалося».

Як зазначив Маркос Оганесян, єпископ, голова української єпархії Вірменської апостольcкой церкви: «Сьогодні ми зібралися разом з нашими братами з усіх конфесій діючих в Україні. Щоб помолиться і попросити їх клопотання - за мир в наших душах».

Серед учасників шанувального заходу присутній був директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН Вергунов Віктор Анатолійович, який, як історик, розмовляв з Предстоятелем Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископом Маркосом Оганесяном про найтрагічнішу сторінку в історії вірменського народу.

Завершився День вшанування пам'яті невинних жертв геноциду вірмен в Києві запуском тисячі кульок і складанням незабудки в пам'ять про страшну трагедію.

 

сайт создан компанией web студия