Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

28 вересня 2018 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН, відповідно до п. 2 Указу Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» (№ 471/98 від 14 травня 1998 року), який націлює на «проведення у рамках цього професійного свята заходів, спрямованих на підвищення ролі книги у суспільно-політичному та історико-культурному житті населення України, а також на вирішення проблем щодо розвитку бібліотечної справи», відбулася зустріч колективу бібліотеки та представників методично підпорядкованих їй бібліотек науково-дослідних установ і галузевих освітніх закладів системи Національної академії аграрних наук України та Міністерства аграрної політики та продовольства України з народними депутатами України, Головою Партії ВО «Батьківщина» Ю.В. Тимошенко та В.Є. Івченком.

 

У заході також взяли участь провідні фахівці наукових установ системи НААН, бібліотечні працівники НАНУ та інших відомств України.

 

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, академік НААН В.А. Вергунов.

 

Заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л.М.Татарчук розповіла про досягнення колективу й підпорядкованих наукових бібліотек мережі за поточний рік. У своїй доповіді зазначила, що основна мета діяльності ННСГБ НААН – науково-інформаційне забезпечення фахівців агропромислового комплексу України шляхом комплектування фонду документами щодо перспективних напрямів розвитку агропромислового виробництва країни, останніх досягнень аграрної науки та досвіду її провідних вчених та фахівців.

 

Ю.В.Тимошенко відвідала лабораторію оцифрування бібліотечного фонду ННСГБ та «Фонд видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН», внесених до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання.

 

У своїй доповіді Юлія Володимирівна виразила впевненість щодо важливості забезпечення належних умов для відродження і розвитку бібліотечної справи. Зазначила, що бібліотечна справа є необхідною й важливою складовою загальної культури, оскільки бібліотеки зберігають світові скарби знань, створені людством, сприяють збагаченню духовного світу людини, несуть в собі безцінні свідчення історії, розвивають національну ідею. Це велика робота, яка потребує уміння, таланту, відданості справі…

 

Як відмітила Ю.В.Тимошенко у своєму виступі, «розвиток інтелекту нації – це основа становлення країни, і ми будемо робити всі правильні кроки і стратегії, щоб бібліотечну справу як одну із складових інтелектуального і духовного розвитку країни підняти на найвищий рівень».

 

Детальніше див. https://www.facebook.com/nnsgb

сайт создан компанией web студия