Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

31 жовтня 2018 р. Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідали співробітники бібліотеки ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

 

Вони були ознайомленні зі специфікою основних бібліотечно-інформаційних процесів: комплектуванням та науковою обробкою документів, документним забезпеченням та збереженням бібліотечних фондів, науково-методичною роботою та реферуванням, впровадженням наукових розробок та технічним забезпеченням бібліотечних процесів.

Особливий інтерес викликала діяльність заснованого на базі ННСГБ НААН Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки, зокрема здобутками зі створення документальних друкованих джерел інформації у вигляді науково-допоміжних бібліографічних ретроспективних покажчиків, біографічних довідників, збірників архівних документів і матеріалів, як засобів репрезентації вітчизняної аграрної науки.

Відвідувачі також ознайомилися з колекціями «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ УААН», внесених до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання, а також роботою лабораторії оцифрування.

Обмін інформацією виявився взаємокорисним, намічено шляхи подальшої співпраці.

сайт создан компанией web студия