Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

8 листопада 2018 р. Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідали колеги дружньої нам Білоруської сільськогосподарської бібліотеки ім. І.С. Лупіновича " Національної академії наук Беларусі завідуюча науково-дослідним відділом «Центр ФАО» Бабарико-Омельченко Вероніка Борисівна та співробітник науково-бібліографічного відділу з обслуговування віддалених користувачів Вольга Платкоуская. З цією бібліотекою ми маємо багаторічні дружні відносини та плідно співпрацюємо на взаємовигідних умовах щодо книгообміну, обміну досвідом роботи, зворотньої участі у семінарах, конференціях, присвячених бібліотечно-інформаційній діяльності.

Колегам була проведена ознайомча екскурсія по бібліотеці, її напрямами діяльності. Вони відвідали провідні відділи бібліотеки: бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів, науково-методичної роботи та реферування, документного забезпечення та збереження наукових фондів, фонд видань з сільськогосподарської тематики 19-го століття, віднесений до національного надбання, лабораторію оцифрування.

Були обговорені спільні проекти подальшої конструктивної співпраці.

Свої враження від відвідування ННСГБ НААН гості залишили у Книзі відгуків.

Наша бібліотека відкрита для співпраці і активного спілкування!

Щиро вдячні нашим Колегам із Білоруської сільськогосподарської бібліотеки ім. І.С. Лупіновича НАН Беларусі за багаторічну співпрацю, за віднайдену можливість відвідати нашу бібліотеку і сподіваємося на її подальше поглиблення та розширення науково-технічного співробітництва.

сайт создан компанией web студия