Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

29 листопада 2018 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН пройшов науково-практичний семінар «Відкрита бібліотека, бібліотека без бар’єрів».

Сучасна бібліотека виступає як певна комунікаційна структура, діяльність якої має документно-комунікаційну сутність, пов’язану з документальними фондами, ресурсами, системою інформаційного сервісу. Вона виступає базовою соціально-комунікативною структурою, яка концентрує комунікаційну культуру суспільства і забезпечує комунікаційні процеси з використанням документів, інформації і знань.

 Роль бібліотеки як соціокомунікативної системи дозволяє проаналізувати її місце в історико-культурному континуумі, визначити специфіку її комунікаційної діяльності, визначити стратегії розвитку, роль і місце в формуванні національного інформаційного простору.

На заході були заслухані доповіді:

 

 

завідуючої відділом бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів, кандидата історичних наук Каштанової Тетяни Володимирівни «Удосконалення та використання інформаційно-аналітичних продуктів на основі комунікаційних технологій у ННСГБ НААН».

 

 

 

 

 

заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, кандидата історичних наук Татарчук Людмили Михайлівни «Проблеми формування, використання й інтеграції вітчизняної аграрної інформації в міжнародний інформаційний простір»

 

 

 

директора наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету, кандидата історичних наук, доцента Пинди Любові Арсентіївни «Сучасні історико-книгознавчі дослідження у науковій бібліотеці Львівського національного аграрного університету»

 

 

Під час заходу за вагомий внесок у розвиток науки, культури, збереження і примноження багатовікових скарбів книжкової мудрості було нагороджено заступника директора з інформаційно-бібліотечних технологій Наукової бібліотеки Херсонського державного аграрного університету– Гончаренко Тетяну Вікторівну медаллю «100 років Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН».

 

Відбулося жваве обговорення проблемних питань і вироблені пропозиції щодо спільного їх виконання.

Велика вдячність всім учасникам семінару, нашим колегам за можливість приїхати і взяти участь у даному заході і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між установами, адже ми робимо спільну справу – забезпечуємо інформаційні, науково-дослідні, освітні, культурні та інші потреби користувачів бібліотеки.

 

сайт создан компанией web студия